موضوع رویداد

طراحی پوستر فرداساز

همونطور که همه ما می‌دونیم هر کشوری برای پیشرفت‌ و توسعه‌، علاوه بر منابع‌ و ذخایر طبیعی‌ یـا سرمایه‌های‌ مادی‌ و فیزیکی‌، نیاز بـه‌ برخورداری‌ از جمعیت‌ کافی‌ و قابل‌ توجه‌ داره. متاسفانه تحولات جمعیتی ایران در سال های اخیر خیلی زیاد بوده و با کاهش باروری بسیار سریعی روبرو شده که شبیه آن در هیچ جای جهان مشاهده نمی‌شود. به‌گفته کارشناسان و متخصصان حوزه جمعیت‌ و جامعه‌شناسی‌، تا سال ١۴٣٠ نزدیک‌ به‌ یک‌سوم جمعیت‌ کشور را سالمندان تشکیل‌ می‌دهند ؛ به‌ عبارتی‌ ایران در ٣٠ سال آینده پیرترین‌ کشور جهان خواهد بود. همه ما وظیفه داریم که هر کاری از دستمون برمیاد انجام بدهیم تا از بروز این اتفاق تلخ جلوگیری کنیم.

رویداد «فرداساز» برای این برگزار میشه که از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه هنرمندان فعال عرصه‌ گرافیک در زمینه افزایش جمعیت استفاده کنه تا شاهد آثار باکیفیتی در راستای حل این چالش ملی باشیم. اگه شما هم دوست دارید ما را همراهی کنید و در این مسیر از راهنمایی اساتید خبره هم بهره‌مند بشید پس حتما ثبت نام کنید!

ایده‌‌ی محوری‌ و اصلی‌ طراحی‌ پوستر در این رویداد برای‌ تشویق‌ به‌ فرزندآوری‌ و افزایش جمعیت، ارائه تصویری شاد و متحد از خانواده با همراهی فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها است‌ که‌ پشتیبان و حامی یک‌دیگر هستند. حمایت‌ افراد در این‌ خانواده شامل‌ حمایت‌ زوجین‌ از یکدیگر در امور فرزندان، حمایت‌ فرزندان از همدیگر و حمایت‌ پدربزرگ و مادربزرگ از زوجین‌ و فرزندان است‌.

این رویداد با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی و موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه برگزار خواهد شد.

رویداد طراحی پوستر فرداساز
رویداد طراحی پوستر فرداساز